27 қыркүйек, Жексенбі

Бокстан жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты басталды

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Атырауда бокстан жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты өтіп жатыр, — деп хабарлайды Qsport.kz порталы.

Атырауда бокстан жастар арасындағы Қазақстан чемпионатының ширек финалдық жекпе-жектері өтті. Назарларыңызға ширек финалдық жұптарды ұсынамыз:

46 келіге дейін

Никита Жиров (СҚО) — Ақжол Гүлмұрат (Қарағанды облысы)

Ернар Карап (Шығыс Қазақстан облысы) — Санжар Ташкенбай (Нұр-Сұлтан)

Кенже Мұратұлы (Алматы облысы) — Бекзат Абдраманов (Жамбыл облысы)

Есбулат Сақтағанов (Қостанай облысы) — Дәулет Есқалиев (Ақтөбе облысы)

49 келіге дейін

Даниал Сәбит (БҚО) — Бекзат Алдамжаров (Ақтөбе облысы)

Берік Теміржанов (Павлодар облысы) — Жарас Қомшабаев (Маңғыстау облысы)

Ғаббас Дүйсекенов (Павлодар облысы) — Ерхат Тұрдан (Жамбыл облысы)

Данияр Шабанбаев (Ақмола облысы) — Ернур Қайрат (Алматы)

56 келіге дейін

Ерасыл Танкай (Алматы) — Вячеслав Салыбаев (Қостанай облысы)

Руслан Күзеубаев (Шығыс Қазақстан облысы) — Нұрдәулет Нұрманбаев (Шымкент)

Мирас Қанабек (Алматы облысы) — Ерболат Сабыр (Павлодар облысы)

Алмаз Дүйсенқұл (Жамбыл облысы) — Жанарыс Орынбай (Шымкент)

60 келіге дейін

Мақсұт Қылшабай (Жамбыл облысы) — Жақсылық Басаров (Қызылорда облысы)

Темірхан Тезек (Нұр-Сұлтан) — Бекзат Битімов (Атырау облысы)

С.Орысбай (Түркістан облысы) — Бауыржан Сатжанов (Шығыс Қазақстан облысы)

Елнұр Сүйінбай (Жамбыл облысы) — Абзал Серік (Шымкент)

64 келіге дейін

Мейіржан Айдар (Алматы облысы) — Демболсынов Аян (Маңғыстау облысы)

Т.Тілеуқабыл (Түркістан облысы) — Есходик Тимур (Ақтөбе облысы)

Әлмир Төребай (Алматы) — Руслан Абдуллаев (Шымкент)

Жаслан Қайырбеков (Шығыс Қазақстан облысы) — Сабыржан Аққалықов (Қарағанды облысы)

69 келіге дейін

Нұржан Амангелді (Алматы облысы) — Ердәулет Шынәлі (Шымкент)

Аялан Құрмағалиев (Атырау облысы) — Нұрқадам Әбдіреш (Нұр-Сұлтан)

Сұлтан Бабаханов (Жамбыл облысы) — Сливин Николай (Ақмола облысы)

Бейбіт Ибатов (БҚО) — Қуандық Тоғамбай (Нұр-Сұлтан)

75 келіге дейін

Талғат Сүлейменқұлов (Нұр-Сұлтан) — Диас Молжігітов (Жамбыл облысы)

Алияс Әшіров (Алматы облысы) — Саитов Рамазан (Шығыс Қазақстан облысы)

Илья Кисилев (Нұр-Сұлтан) — Темірлан Данияр (Алматы облысы)

Дәурен Мамыр (Шымкент) — Айдар Серікбол (Қызылорда облысы)

91 келіге дейін

Ақыл Дәулетқали (Алматы облысы) — Ерхат Бекзат (Шығыс Қазақстан облысы)

Ж. Оразгелді (Түркістан облысы) — Болашақ Мейрам (Жамбыл облысы)

Мәди Өміров (Алматы) — Н. Айтмурза (Түркістан облысы)

Темірлан Аманбек (Нұр-Сұлтан) — Черкашенко Михаил (Атырау облысы)

Бөлісу

.