26 тамыз, Дүйсенбі

Дзюдодан Қазақстан Республикасының ашық чемпионатының жеңімпаздары анықталды

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Өскемен қаласында дзюдо күресінен өткен Қазақстан Республикасының ашық чемпионатының жеңімпаздары анықталды,  – деп xабарлайды Qsport.kz порталы.

Өскеменде 23 жасқа дейінгі ерлер мен әйелдер арасында Т.Ақтаевты еске алуға арналған Қазақстан Республикасының ашық чемпионаты өз мәресіне жетті. Бұл додаға Қазақстанмен қатар, Ресей, Тәжікстан және Грузия елдерінен 300-ге жуық спортшы қатысып, өзара мықтыны анықтады. Назарларыңызға жарыс жеңімпаздары мен жүлдегерлерін ұсынамыз:

Ерлер:

60 кг
1.Тоқтар Умиталиев (БҚО)
2.Данияр Есенғұлов (Қарағанды облысы)
3.Ерхан Ғаббасов (Ақмола облысы)
3. Ернұр Сүлеймен (Жамбыл облысы)
66 кг
1.Бақытжан Амангелді (Атырау облысы)
2.Армат Есөазиев (Алматы)
3. Рауан Бегалы (Қызылорда облысы)
3. Ислам Тоқтасын (Алматы облысы)
73 кг
1.Қуан Барыс (ШҚО)
2. Тілек Тоқтасынұлы (Нұр-Сұлтан)
3. Ильяс Нүсіпбаев (Алматы облысы)
3. Саят Сейтқалиев (БҚО)
81 кг
1. Барак Аркабай (ШҚО)
2.Дәулет Ахмет (Жамбыл облысы)
3. Бақтияр Ағзамов (ШҚО)
3. Даурен Дулатов (ШҚО)
90 кг
1. Булат Омашев (Павлодар облысы)
2. Мерей Бердіғали (Алматы)
3. Бекарыс Абушахман (Алматы)
3. Санжар Балғымбеков (Қарағанды облысы)
-100 кг
1.Ерқанат Молдағұлов (Қарағанды облысы)
2. Нұрлыхан Шархан (Қызылорда облысы)
3. Ерасыл Әзімханов (Жамбыл облысы)
3. Жансерік Жұмабай (Алматы)
+100 кг
1. Алдияр Тарманов (Алматы)
2.Бегзод Агзамов (Өзбекстан)
3. Исатай Абаев (Атырау облысы)
3. Батухан Құттымұрат (Түркістан облысы)

Әйелдер:

48 кг
1. Абиба Абужақынова (Алматы облысы)
2. Салтанат Сұлтанбекова (Қызылода облысы)
3. Назерке Азаматова (Ақтөбе облысы)
3. Маргарита Бажаева (Қарағанды облысы)

52 кг
1. Нұрсұлу Ералиева (Алматы облысы)
2. Диана Аипова (Алматы қаласы)
3. Индира Бекитаева (Павлодар облысы)
3. Кимё Мирасулова (Узбекистан)

57 кг
1.Қымбат Бақыт (Қарағанды облысы)
2. Нұржамал Жарманова (Ақтөбе облысы)
3. Гаухар Ирмагаметова (БҚО)
3. Ақжол Қайыпхан (Атырау облысы)

63 кг
1. Алтынай Хаби (Нұр-сұлтан)
2. Кристина Сотникова (ШҚО)
3.Гүлдарайым Алмағанбет (Қызылорда облысы)
3. Зарина Сарипова (ШҚО)
70 кг
1.Мөлдір Нарынова (Алматы облысы)
2. Аяла Мереке (Ақтөбе облысы)
3.Аруна Жангелдина (Ақтөбе облысы)
3. Анастасия Маякова (Ақмола облысы)

-78 кг
1. Перизат Қадірбекова (Шымкент)
2. Нодира Юлдашева (Өзбекстан)
3. Асел Бисенбай (Қызылорда облысы)
3. Назерке Тілеуханова (ШҚО)
+78 кг
1. Нұрғаным Тұршабек (Қызылорда облысы)
2. Саида Қапсалықова (Атырау облысы)
3. Арайлым Абенова (Алматы)
3. Инабат Тоқтаған (ШҚО)

Бөлісу

.